BDT
Bucuresti

BDT

Showroom & Service
Bucureşti Unirii: Splaiul Unirii, Nr. 223, Sector 3, Bucureşti
Showroom
Bucureşti Grivitei: Calea Grivitei, Nr. 198-200, Sector 1, Bucureşti

Telefon:
Unirii: 021 321 1393
Grivitei: 021 539 0251

Fax:
Unirii: 021 321 1392
Grivitei: 021 539 0251

Contact

Showroom (Unirii & Grivitei)

Luni-Vineri:
09:00 - 18:00

Sâmbătă:
09:00 - 14:00

Service (Unirii)

Luni-Vineri:
09:00 - 18:00

Sâmbătă:
09:00 - 13:00
Mazda Customer Award 2017
Echipa
Radu Gheorghe


Coordonator Vanzari Showroom Grivitei
Telefon: 0756199164;
Email: rgheorghe@mazdabdt.ro

Ruxandra Jitea


Consultant Vanzari Showroom Grivitei
Telefon: 0751071753
Email: ruxandra.jitea@mazdabdt.ro

Bogdan Vartic


Consultant Vanzari Showroom Grivitei
Telefon: 0749210587
Email: bogdan.vartic@mazdabdt.ro

Alina Cuncea


Consultant Vanzari Showroom Splai
Telefon: 0756088987
Email: acuncea@mazdabdt.ro

Ciprian Ene


Consultant Vanzari Showroom Splai
Telefon: 0751261818
Email: ciprian.ene@mazdabdt.ro

Florin Fierariu


Coordonator Vanzari Showroom Splai
Telefon: 0751071710
Email: ffierariu@mazdabdt.ro

Anamaria Papa


Consultant Vanzari Showroom Splai
Telefon: 0748133800
Email: ana-maria.papa@mazdabdt.ro

Cristian Nitulescu


Director Vanzari Showroom Splai
Email: cnitulescu@mazdabdt.ro

Carla-Melinda Bucur


Consultant Receptie Service
Telefon: 0751261828
Email: cbucur@mazdabdt.ro

Bogdan Constantin


Coordonator Receptie Mecanica
Telefon: 0751261814
Email: bconstantin@mazdabdt.ro

Eugen Enache


Sef Atelier Mecanica
Telefon: 0751261782
Email: eenache@mazdabdt.ro

George Florin Niculae


Coordonator Receptie Daune
Telefon: 0751261815
Email: gniculae@mazdabdt.ro

Iulian Vinczi


Consultant Vanzari Piese de Schimb
Telefon: 0751071728
Email: ivinczi@mazdabdt.ro

Marian Zamfir


Consultant Vanzari Piese de Schimb
Telefon: 0751261837
Email: mzamfir@mazdabdt.ro

Stefan Stanciu


Director Service
Email: sstanciu@mazdabdt.ro

Mazda Customer Award 2017